Ojetý vůz "na míru"

seženeme vám spolehlivé a bezpečné auto, se kterým budete spokojeni

Jak tato služba funguje

Zadáte konkrétní parametry vozu, který si přejete koupit: značka, typ motoru, rok výroby, nájezd km, minimální výbavu a maximální cenu vozu. Dále se již nemusíte o nic starat, já seženu vozidlo, prověřím ho po všech níže uvedených stránkách, provedu potřebný servis, vytepuji ho, rozleštím lak a předám vám ho kompletně připravené k užívání bez nutnosti jakýchkoliv dalších investic, přepis vozu vyřídím za vás. Služby můžete využít, pokud jste odkudkoli z ČR, nemusíte být z blízka. 
Po dobu hledání vozu možnost využití našeho náhradního vozidla ZDARMA.

Prověření vozidla zahrnuje:

  • kontrolu karoserie vozu
  • kontrolu, zda vozidlo nebylo havarované či neodborně opravené
  • kontrolu mechanických a elektronických závad vozu
  • kontrolu pomocí diagnostiky
  • kontrolu interiéru
  • prověření veškeré dokumentace od vozidla
  • lustraci vozu (ověření km, zda nebylo odcizené, nevázne na něm úvěr či leasing, zda předchozí majitel není v exekučním řízení nebo insolvenci)

Cena služby 

Maximální cena vozu, kterou zadáváte jako jeden z parametrů je zároveň i konečnou cenou této služby. Je v ní zahrnuta i naše provize, takže nic navíc nedoplácíte. Minimální cena vozu, který jsem schopen pro Vás sehnat je 70.000,- Kč.

Předem se skládá záloha, která se pohybuje podle ceny vozu od 10% do 50% z kupní ceny vozu. Vše je řádně ošetřeno smlouvou. 

Termín předání vozu

Na sehnání vozu si dáváme čas minimálně jeden měsíc, pokud se podaří sehnat vozidlo v kratší době, bude vám předáno samozřejmě dříve. Pokud vozidlo neseženu do jednoho měsíce nebo v  jiném dohodnutém termínu a nedomluvíme se na prodloužení termínu vyhledávání vozu, pak vám bude záloha vrácena zpět v plné výši.

V případě dalších dotazů, či nejasností, mě neváhejte kontaktovat telefonicky nebo emailem. 
První schůzka a konzultace je vždy nezávazná a zcela zdarma.

Nezávazný poptávkový formulář 

Vyplňte prosím všechny níže uvedené parametry vozu, který byste si přáli sehnat. Po odeslání formuláře vás budu telefonicky kontaktovat. 

V případě vašeho setrvávajícího zájmu se domluvíme na nezávazné schůzce, kde probereme vše detailně.