Vítejte na stránkách Bezstarostneauto

Něco málo o mně

Jmenuji se Karel Chlumecký, jsem vyučený automechanik s 15letou praxí v autorizovaných servisech značek Renault, Opel, Jaguar a Land Rover. Působil jsem na pozicích automechanik, klempíř, lakýrník a vykupoval jsem vozy i pro velký autobazar. Automobily pro mě nejsou jen práce, jsou také moje velké hobby. Mé osobní zkušenosti mě inspirovaly k založení vlastní živnosti. Moje mise a přesvědčení je odlišit se od ostatních prodejců ojetých vozů působících na našem trhu a to jak v přístupu k zákazníkům, tak i ve výběru a kvalitě prodávaných vozidel. Mým cílem není jen samotný prodej, ale především dlouhodobá spolupráce se zákazníky  a péče o jejich vozidlo po celou dobu, co jej budou provozovat.  Od roku 2013 podnikám v oblasti nákupu a prodeje vozidel, jejich servisu a údržby a poskytování odborného poradenství. Bezstarostneauto® je rodinnou firmou, každé auto prověřuji po všech stránkách osobně, abych poskytl svým zákazníkům bezpečný a kvalitní vůz. Nejsme obyčejný autobazar, nabízíme komplexní služby na jednom místě a seriózní jednání.

Proč využít našich služeb?

K výběru bezproblémového ojetého vozu je zapotřebí komplexních znalostí, dlouholetá praxe v oboru a znalost trhu s ojetinami. Díky svým zkušenostem jsem schopen snížit riziko koupě ojetého automobilu na naprosté minimum. Koupě kvalitního auta je základem toho, aby vám vůz dobře sloužil a více času jste strávili ježděním než jeho opravami, které se mohou vyšplhat řádově i na desetitisíce korun. Všechny naše nabízené služby Vám pomohou nejen k pořízení bezstarostného automobilu, ale také k tomu, aby zůstal bezstarostný i v budoucnu. Vybrat si můžete z naší nabídky nebo Vám seženu ojetý vůz na zakázku podle vašich konkrétních požadavků. Pokud jste si již sami nějaký vůz vyhlédli, pomohu vám ho před koupí zkontrolovat. Všechny vozy od nás jsou vždy vyčištěné, po servisu a bez nutných investic, nabízíme také možnost servisování zakoupeného vozu. Veškerou administrativu a přepis vozu vyřídíme za vás. 

Před jakými riziky pomáháme chránit své zákazníky

Manipulace s tachometrem, omlazení vozu, falešná servisní kniha, vytopený vůz, neodborně opravený lak či karoserie, skryté mechanické či elektronické závady opravené jen na oko, nedostatečně či neodborně servisovaný vůz, kradená vozidla nebo vozidla v exekuci. To vše je bohužel běžnou praxí u většiny ojetin, se kterými se při své práci setkávám. Koupě takového vozidla může být velice nepříjemnou záležitostí, která se často finančně prodraží. Proto je vždy lepší prověřit skutečný stav ojetého vozu před koupí, ne až po koupi