Koupě vozidla dle požadavku zákazníka

Tuto službu nabízím lidem, kteří si chtějí koupit kvalitní automobil, nechtějí naletět překupníkům, prodejcům v autobazarech ani soukromým prodejcům, lidem kteří se bojí, že dají peníze za vůz, který danou hodnotu ani nemá, nebo na shánění vozu zkrátka nemají čas apod. Mám letitou praxi v tomto oboru, tudíž také poskytuji poradenství lidem, kteří si nejsou jisti, jaké auto si vybrat nebo zda je pro ně to, které si už vybrali vhodné (vzhledem ke konkrétnímu užívání). Pokud těchto služeb využijete, ušetříte tím svůj čas i finance a budete mít kvalitní a bezpečný vůz, se kterým budete spokojeni. Na vozidle, které Vám předám bude provedená lustrace a jeho prověření, bude po servisní prohlídce, rozleštění karoserie, vyčištění interiéru a zastoupím Vás na úřadech při přepisu vozu. 

Nabízím zde několik možností využití této služby:
 

Koupě vozu podle Vámi zadaných parametrů

Vy zadáte konkrétní parametry vozu, který si přejete koupit (značka, typ motoru, rok výroby atd. a maximální cenu, za kterou chcete vůz koupit – v této ceně je již zahrnuta i má provize), což bude uvedeno ve smlouvě, kterou spolu uzavřeme. Dále se nemusíte o nic starat, já seženu vozidlo, prověřím ho, zkontroluji, provedu potřebný servis, vytepuji ho, rozleštím lak a předám vám ho kompletně připravené k užívání bez nutnosti jakýchkoliv dalších investic.
Nezávazný poptávkový formulář k vyplnění ZDE.

Záloha, kterou dáváte předem, se pohybuje podle ceny vozu od 10% do 50% z kupní ceny vozu – vše je řádně ošetřeno smlouvou. Pokud vozidlo neseženu v dohodnutém termínu, který je vždy minimálně 1 měsíc, domluvíme se, jestli mám v hledání pokračovat nebo Vám zálohu vrátím zpět.

 
Odborná asistence při koupi Vámi vybraného vozu

Vozidlo, které byste chtěli, si vyhledáte sami a já se na něj pojedu podívat společně s Vámi. Na místě vozidlo zkontroluji po všech stránkách. Vzhledem k mým dlouholetým zkušenostem v oboru jsem schopen také sjednat s prodejcem cenu vozu. 
Pokud nebudete moci být přítomni u prohlídky vozu, prohlédnu ho na místě sám a Vám potom zašlu elektronicky report s hodnocením stavu vozidla, kde budou popsána všechna má zjištění a doporučení ohledně toho, zda vůz koupit, či nekoupit. Konečné rozhodnutí ohledně koupě vozu bude na Vás.
Úkony zahrnuté v ceně prohlídky:

  • kontrola karoserie vozu
  • kontrola, zda vozidlo nebylo havarované či neodborně spravované
  • kontrola mechanických závad vozu
  • kontrola pomocí diagnostiky
  • kontrola interiéru
  • zhodnocení celkového stavu vozu ve vztahu k jeho ceně
  • prověření veškeré dokumentace od vozidla
  • lustrace vozu (ověření km, zda nebylo odcizené, nevázne na něm úvěr či leasing, zda předchozí majitel není v exekučním řízení) 
  • sjednání ceny s prodávajícím

Cena za jeden výjezd do 4 hodin je 2000,- Kč; do 8 hodin 3500,- Kč; delší výjezdy než 8 hodin pak dle dohody.
Pokud nepojedeme na prohlídku vozu Vaším autem, ale mým, počítám si navíc k ceně výjezdu 7,- Kč/km.


Individuální domluva dle Vašich potřeb

Individuální domluva s každým zákazníkem.


V případě dalších dotazů, či nejasností, mě neváhejte telefonicky kontaktovat na tel: 724 33 64 64 nebo mi napište na karel8009@seznam.cz.
První schůzka a konzultace je vždy zcela zdarma a nezávazná.