Koupě vozu podle Vámi zadaných parametrů

Tuto službu nabízím lidem, kteří si chtějí koupit kvalitní automobil, nechtějí naletět překupníkům, prodejcům v autobazarech ani soukromým prodejcům, lidem kteří se bojí, že dají peníze za vůz, který danou hodnotu ani nemá, nebo na shánění vozu zkrátka nemají čas apod. Mám letitou praxi v tomto oboru, tudíž také poskytuji poradenství lidem, kteří si nejsou jisti, jaké auto si vybrat nebo zda je pro ně to, které si už vybrali vhodné (vzhledem ke konkrétnímu užívání). Pokud této služby využijete, ušetříte tím svůj čas i finance a budete mít kvalitní a bezpečný vůz, se kterým budete spokojeni. Na vozidle, které Vám předám bude provedená lustrace a jeho prověření, bude po servisní prohlídce, rozleštění karoserie, vyčištění interiéru a zastoupím Vás na úřadech při přepisu vozu. 
 

Jak tato služba funguje?

Vy zadáte konkrétní parametry vozu, který si přejete koupit (značka, typ motoru, rok výroby atd. a maximální cenu, za kterou chcete vůz koupit – v této ceně je již zahrnuta i má provize), což bude uvedeno ve smlouvě, kterou spolu uzavřeme. Dále se nemusíte o nic starat, já seženu vozidlo, prověřím ho po všech níže uvedených stránkách, provedu potřebný servis, vytepuji ho, rozleštím lak a předám vám ho kompletně připravené k užívání bez nutnosti jakýchkoliv dalších investic.
 Nezávazný poptávkový formulář k vyplnění ZDE. 
 

Prověření vozidel vždy zahrnuje:

  • kontrolu karoserie vozu
  • kontrolu, zda vozidlo nebylo havarované či neodborně spravované
  • kontrolu mechanických závad vozu
  • kontrolu pomocí diagnostiky
  • kontrolu interiéru
  • prověření veškeré dokumentace od vozidla
  • lustraci vozu (ověření km, zda nebylo odcizené, nevázne na něm úvěr či leasing, zda předchozí majitel není v exekučním řízení) 
     
Záloha, kterou dáváte předem, se pohybuje podle ceny vozu od 10% do 50% z kupní ceny vozu – vše je řádně ošetřeno smlouvou.
Pokud vozidlo neseženu v dohodnutém termínu, který je vždy minimálně 1 měsíc, domluvíme se, jestli mám v hledání pokračovat nebo Vám zálohu vrátím zpět.
 

Nabízím individuální domluvu s každým zákazníkem a pokud si vozidlo chcete vyhledat sami, nabízím také možnost odborné asistence při koupi vozu.

 

V případě dalších dotazů, či nejasností, mě neváhejte telefonicky kontaktovat na tel: 724 33 64 64 nebo mi napište na karel8009@seznam.cz.
První schůzka a konzultace je vždy zcela zdarma a nezávazná.