Koupě vozidla dle požadavku zákazníka
 

Tuto službu nabízím lidem, kteří si chtějí koupit kvalitní automobil, nechtějí naletět překupníkům, prodejcům v autobazarech ani soukromým prodejcům, lidem kteří se bojí, že dají peníze za vůz, který danou hodnotu ani nemá, nebo na shánění vozu zkrátka nemají čas apod. Mám letitou praxi v tomto oboru, tudíž také poskytuji poradenství lidem, kteří si nejsou jisti, jaké auto si vybrat nebo zda je pro ně to, které si už vybrali vhodné (vzhledem ke konkrétnímu užívání). Pokud těchto služeb využijete, ušetříte tím svůj čas i finance a budete mít kvalitní vůz, se kterým budete spokojeni.

 

Nabízím zde několik možností využití této služby:

Možnost č.1 (nejvíce využívaná):

Vy zadáte konkrétní parametry vozu, který si přejete koupit (značka, typ motoru, rok výroby atd. a maximální cenu, za kterou chcete vůz koupit – v této ceně je již zahrnuta i má provize) a dále se nebudete o nic starat. Já seženu vozidlo, prověřím ho, zkontroluji, vyměním na něm vše potřebné, vytepuji ho, rozleštím lak a předám vám ho kompletně připravené k užívání.

Záloha, kterou dáváte předem, se pohybuje podle ceny vozu od 10% do 50% z kupní ceny vozu – vše je řádně ošetřeno smlouvou (pokud vozidlo neseženu v dohodnutém termínu, který je vždy minimálně 1 měsíc, tak se buď domluvíme, že budu v hledání pokračovat nebo Vám zálohu vrátím zpět.

 
Možnost č.2:
Vozidla si budete vyhledávat sami. Pokud se budete chtít na nějaký vůz jet podívat, pojedeme na místo společně. Tam vozidlo prohlédnu a sjednám jeho cenu. Pokud nepojedeme na prohlídku vozu Vaším autem, ale mým, počítám si navíc k ceně výjezdu 7,- Kč/km.

Cena za jeden výjezd do 4 hodin je 2000,- Kč; do 8 hodin 3000,- Kč; delší výjezdy než 8 hodin pak dle dohody.


Možnost č.3:
Individuální domluva s každým zákazníkem.


V případě dalších dotazů, či nejasností, mě neváhejte telefonicky kontaktovat na tel: 724 33 64 64 nebo mi napište na Karel8009@seznam.cz.

První schůzka a konzultace je vždy zcela zdarma a nezávazná.