Reference

-napište nám reference, nebo zanechte Vaše dojmy přímo na facebookové stránce.

Děkujeme Vám.

                       

Reference

Kompletní čištění a rozleštění

Václav Venig | 23.04.2014

Využil jsem u pana Chlumeckého službu rozleštění laku a čištění interiéru. Svěřil jsem mu auto na 1 den a při převzetí vozu jsem se nestačil divit. Nejen že jsem své auto skoro nepoznal, ale při bližším zkoumání jsem nenašel většinu škrábanců a auto vypadalo doslova jako nové. Takové probuzení laku a lesk jsem opravdu nečekal. Dalším příjemným překvapením bylo, jak se povedlo vyčistit interiér. Nepamatuji se, kdy jsem měl naposledy takto čisté auto i uvnitř vozu. Tímto bych chtěl p. Chlumeckému poděkovat za skvěle odvedenou práci, vřele doporučuji vyzkoušet i ostatním. Pan Chlumecký si získal důvěru a nebudu váhat ho kontaktovat i u pořízení vozidla.

Přesně, spolehlivě a rychle

Lukáš Blažek | 08.04.2014

Chtěl bych touto cestou poděkovat K. Chlumeckému, na kterého jsem se před lety obrátil s jasnými požadavky na koupi ojetého automobilu. Díky jeho profesionálně a kvalitně odvedené práci jsem měl svůj vysněný automobil do 14 dnů v garáži bez jakýchkoli starostí. Auto mám již 9 let a naprosto bez problémů. Příští rok si hodlám pořídit novější vůz a Karel Chlumecký bude pro mě ve výběru jasnou volbou č.1. Jeho nabízené služby mohu jen doporučit.

Požadavky

Ivo Hornych | 07.04.2014

Požadavky na ojetý vůz ,který bych si představoval, byly dost vysoké. Pan Chlumecký je ovšem bez problémů splnil a já dostal perfektní a spolehlivý vůz.

Rychlé a korektní jednání

Vít Černovský | 06.04.2014

Doporučuji i ostatním využít služeb p. Chlumeckého. Šetříte tím svůj vlastní čas a můžete se přitom spolehnout na člověka znalého v oboru. Oceňuji zejména vstřícnost, korektnost a opravdový zájem o zákazníka.

Vše dle požadavků

Šimonová Michaela | 05.04.2014

Ahoj.Ráda bych tímto poděkovala Karlovi za sehnání super auta.Týden po koupi se jelo k moři a auto šlape jak hodinky velká spokojenost.Kdykoli je potřeba rada nebo cokoli sehnat (pneu aj,) je vždy vstřícný a ochotný.
Děkuji a doporučuji

Zprozdředkování vozu

Martin Prokš | 05.04.2014

Chtěl bych zde poděkovat panu Karlu Chlumeckému za velmi profesionální a bezproblémové zprostředkování ojetého vozu. Vše proběhlo naprosto v pořádku a bez komplikací. Mnou zadané parametry při výběru automobilu byly splněny, ba i některá dokonce předčila má očekávání. Vřele mohu všem ostatním doporučit.
Přátelský pozdrav Martin Prokš. 

Reference

Michal Veigert | 05.04.2014

Zdravím, rád bych touto cestou poděkoval za skvělou práci, kterou Karel odvedl při shánění automobilu dle mnou zadaných parametrů, vše proběhlo velmi rychle, auto mi bylo předáno v perfektním stavu, parametry byly dodrženy, takže naprostá spokojenost. Také bych chtěl poděkovat za ochotu a vstřícnost, ať už jsem potřeboval radu, náhradní díly, připravit vůz na STK, či cokoli jiného ohledně vozu. Vše vždy rychle a bezproblémově.

Bezva spoluprace

Vacek | 05.04.2014

Díky za ochotu a skvělou spolupráci! Auto předčilo má očekávání a konečně si můžu i jako "lajk" být jistý, že jsem nevyhodil peníze za špatné auto. Vřele doporučuji všem, kteří jako já, nemají zkušenosti.

Profesionální přístup

L. Stahlová | 05.04.2014

Služeb pana Karla Chlumeckého jsme využili jak pro pořízení vozu, tak pro zprostředkování prodeje. Ohledně koupě vozu jsme měli jasnou představu (BMW 3 Touring, výkon minimálně 120 KW, vznětový motor, stáří do tří let, vyšší úroveň výbavy zahrnující min. navigaci a xenonová světla). Na základě těchto požadavků pan Chlumecký prováděl pravidelně rešerše inzerovaných nabídek o kterých nás vždy okamžitě informoval. Společně odsouhlasené nabídky vozidel jsme poté společně navštívili. V této fázi byla jasně vidět nezastupitelná role právě pana Chlumeckého, který postupně vylučoval vybrané vozy z důvodů různých technických nedostatků či nesprávného údaje počtu najetých kilometrů. Nakonec jsme koupili v pořadí až 15 vybraný vůz, se kterým jsme velmi spokojeni. V rovině zprostředkování prodeje pan Chlumecký po technické stránce připravil náš vůz, včetně vyčištění interiéru, nafocení a podání inzerátu. K našemu milému překvapení bylo vozidlo prodáno ve velmi krátkém čase od podání inzerátu (cca do týdne). Veškeré nabízené služby pana Chlumeckého můžeme jen doporučit.

Spokojenost

Uhrová - 604925207 | 05.04.2014

Na pana Chlumeckého jsme se obrátili loni na podzim, když jsme se rozhodli pořídit si ojetý automobil. Bazarům moc nevěříme, takže jsme chtěli auto od soukromého vlastníka. Vzhledem k tomu, že se ale v této oblasti moc neorientujeme, rozhodli jsme se využít služeb odborníka. Pan Chlumecký nám vysvětlil jak to bude fungovat a pak už jsme starosti s hledáním a prověřováním auta nechali na něm. Je pravda, že jsem měli jasnou představu jaké auto chceme (Citroen Grand C4 Picasso), ale pokud nemáte ještě vybráno, dostanete dostatečné množství technických i uživatelských informací o různých typech aut, takže si určitě vyberete. S autem nyní jezdíme půl roku naprosto bez jakýchkoliv problémů. Jsem si jistá, že bez odborné pomoci bychom případné skryté vady či technické nesrovnalosti neměli šanci odhalit. Služby pana Chlumeckého mohu jen doporučit, a protože jsme byli spokojeni rozhodli jsem se využít i jeho servisních služeb a v brzké době nás čeká pravidelný servis.

<< 1 | 2 | 3 | 4 | 5

Přidat nový příspěvek