Reference

-napište nám reference, nebo zanechte Vaše dojmy přímo na facebookové stránce.

Děkujeme Vám.

                       

Reference

Doporučuji

Adam Jurák | 22.05.2014

Všem doporučuji tohoto prodejce. Byl ochotný a všechno proběhlo bez problémů !

Octavia Combi

L.Kimák | 12.05.2014

Dobrý deň všetkým, som Slovák žijúci a pracujúci v ČR pri častom cestovani som sa rozhodol investovat do vlastného auta.Pri surfovaní na internete som nasiel inzerát od p.Chlumeckého ohladom predaja auta Je to už skoro rok a s kupeným autom som maximalne spokojný (prevážne na dlhých cestách).Služby a ochotu p.Chlumeckého možem dalším ludom len a len doporucit. PS:P.Chlumecký dekuji za super auto :)

Kompletní čištění a rozleštění

Václav Venig | 23.04.2014

Využil jsem u pana Chlumeckého službu rozleštění laku a čištění interiéru. Svěřil jsem mu auto na 1 den a při převzetí vozu jsem se nestačil divit. Nejen že jsem své auto skoro nepoznal, ale při bližším zkoumání jsem nenašel většinu škrábanců a auto vypadalo doslova jako nové. Takové probuzení laku a lesk jsem opravdu nečekal. Dalším příjemným překvapením bylo, jak se povedlo vyčistit interiér. Nepamatuji se, kdy jsem měl naposledy takto čisté auto i uvnitř vozu. Tímto bych chtěl p. Chlumeckému poděkovat za skvěle odvedenou práci, vřele doporučuji vyzkoušet i ostatním. Pan Chlumecký si získal důvěru a nebudu váhat ho kontaktovat i u pořízení vozidla.

Přesně, spolehlivě a rychle

Lukáš Blažek | 08.04.2014

Chtěl bych touto cestou poděkovat K. Chlumeckému, na kterého jsem se před lety obrátil s jasnými požadavky na koupi ojetého automobilu. Díky jeho profesionálně a kvalitně odvedené práci jsem měl svůj vysněný automobil do 14 dnů v garáži bez jakýchkoli starostí. Auto mám již 9 let a naprosto bez problémů. Příští rok si hodlám pořídit novější vůz a Karel Chlumecký bude pro mě ve výběru jasnou volbou č.1. Jeho nabízené služby mohu jen doporučit.

Požadavky

Ivo Hornych | 07.04.2014

Požadavky na ojetý vůz ,který bych si představoval, byly dost vysoké. Pan Chlumecký je ovšem bez problémů splnil a já dostal perfektní a spolehlivý vůz.

Rychlé a korektní jednání

Vít Černovský | 06.04.2014

Doporučuji i ostatním využít služeb p. Chlumeckého. Šetříte tím svůj vlastní čas a můžete se přitom spolehnout na člověka znalého v oboru. Oceňuji zejména vstřícnost, korektnost a opravdový zájem o zákazníka.

Vše dle požadavků

Šimonová Michaela | 05.04.2014

Ahoj.Ráda bych tímto poděkovala Karlovi za sehnání super auta.Týden po koupi se jelo k moři a auto šlape jak hodinky velká spokojenost.Kdykoli je potřeba rada nebo cokoli sehnat (pneu aj,) je vždy vstřícný a ochotný.
Děkuji a doporučuji

Zprozdředkování vozu

Martin Prokš | 05.04.2014

Chtěl bych zde poděkovat panu Karlu Chlumeckému za velmi profesionální a bezproblémové zprostředkování ojetého vozu. Vše proběhlo naprosto v pořádku a bez komplikací. Mnou zadané parametry při výběru automobilu byly splněny, ba i některá dokonce předčila má očekávání. Vřele mohu všem ostatním doporučit.
Přátelský pozdrav Martin Prokš. 

Reference

Michal Veigert | 05.04.2014

Zdravím, rád bych touto cestou poděkoval za skvělou práci, kterou Karel odvedl při shánění automobilu dle mnou zadaných parametrů, vše proběhlo velmi rychle, auto mi bylo předáno v perfektním stavu, parametry byly dodrženy, takže naprostá spokojenost. Také bych chtěl poděkovat za ochotu a vstřícnost, ať už jsem potřeboval radu, náhradní díly, připravit vůz na STK, či cokoli jiného ohledně vozu. Vše vždy rychle a bezproblémově.

Bezva spoluprace

Vacek | 05.04.2014

Díky za ochotu a skvělou spolupráci! Auto předčilo má očekávání a konečně si můžu i jako "lajk" být jistý, že jsem nevyhodil peníze za špatné auto. Vřele doporučuji všem, kteří jako já, nemají zkušenosti.

<< 2 | 3 | 4 | 5 | 6 >>

Přidat nový příspěvek