Reference

-napište nám reference, nebo zanechte Vaše dojmy přímo na facebookové stránce.

Děkujeme Vám.

                       

Reference

Vstřícné jednání a úplná spokojenost

Jaroslav Havlín | 11.03.2017

Dobrý den,
musím poděkovat za skvělý přístup, hlavně proto, že jsem si kupoval první auto a spousta věci pro mě byla nová.
Začalo to vypadat, že najít slušné malé kombi bude velký problém, ale díky panu Chlumeckému vše dopadlo výborně.
Ať se Vám daří,
J. Havlín

profesionální jednání

Ilona Koželuhová | 21.12.2016

Ráda bych ještě jednou poděkovala a doporučila tohoto prodejce. Komunikace naprosto skvělá, vše mi bylo maximálně vysvětleno a auto předáno s profesionálním přístupem. S autem jsem nadmíru spokojená a nabídku veškerého servisu jsem přijala s potěšením. Přeji tímto Karlovi mnoho zdaru a úspěchu ! Super!!!

Skvělý přístup

Linda Slámová | 22.08.2016

Moc doporučuji! Skvělý a zodpovědný přístup tam, kde mě zodpovědnost chyběla :-) Tigřička jezdí jak drak! Ještě jednou moc děkuji a přeji hodně štěstí a mnoho spokojených zákazníků.

DOPORUČUJI

Hynka Viléma Jarmilová | 20.05.2016


Služby Bezstarostného auta jsou naprosto LUXUSNÍ. Vřele doporučuji a vím, že až se mi někdo zmíní, že kupuje auto jméno Karel Chlumecký bude první co na něj vybalím :-) Auto do 14 dní vybrané, telefonické potvrzení, zda je to to co chceme a za dalších 7 dní auto doma. Vyčištěné, vyměněný olej, prostě po kompletní servisce a výměně různých hejbátek, kterým nerozumím a jezdilo se. Po měsíci závada, horká linka a obratem zjištěno, že ne motor, ale kuna se pustila do kabeláže. A světe div se, auto do hodiny převzal do parády pan Chlumecký a ani ne dva dny auto spravené stojí opět před barákem a cena? Víc než příznivá... Je tak krásné žít ve světě, kde služby fungují tak jak mají a jak je slibováno... DOPORUČUJI

velká spokojenost, férové jednání

Lukáš Tychtl | 03.01.2016


Ahoj, všem můžu tohoto prodejce jen doporučit. Zakoupil jsem od něj auto a obrovská spokojenost. Vše mi vysvětlil a řekl co bude na autě potřeba udělat za nedlouho. Já ho poslechl a od té doby už jen spokojeně jezdím.... velká spokojenost, férové jednání, ne jako ve většině autobazarů...díky moc karle!!!

Škoda Octavia II combi

Lukáš Blažek | 22.10.2015

Vzhledem k mé předešlé a naprosté spokojenosti jsem se znovu obrátil na využití služeb K. Chlumeckého s prosbou o sehnání novějšího vozu dle mých dosti konkrétních a jasných kritérií. Uběhl týden a auto mám před domem přesně tak, jak jsem požadoval k mé naprosté spokojenosti. Vzhledem k mé pracovní vytíženosti jsem uvítal zejména rychlost, kvalitu a bezstarostnost s nákupem vozu přesně jak stojí v názvu jeho stránek. Touto cestou mu ještě jednou velmi děkuji a jeho služby mohu jen vřele doporučit...tel. 723043634

Můžu jen doporučit

Gabriela Šestáková | 21.10.2015

Děkuji za korektní a hlavně rychlé jednání při koupě autíčka.Vřele doporučuji všem.Velké díky

Koupě sportovního vozu

Ivan Picmaus | 09.10.2014

Dobrý den, předem by jsem chtěl poděkovat p. Chlumeckému za pomoc s nálezem vozu.
Potřeboval jsem najít spolehlivého a důvěrného člověka co mi pomůže najít auto, které mi vydrží a hlavně pojede.
Je mi 20 let, takže mam vyšší nároky, chtěl jsem překvapivě sportovní vůz a najít takový v dobrém stavu není zrovna lehké. Hledali jsme přibližně 3 měsíce od japonců po němce, jednoho dne jsme našli BMW řada 3 e46 325ci, po skontrolování vozu mi bylo schváleno že by tento vůz měl vydržet, tak jsem do toho šel a koupil si jej, jezdím s ním už 3 měsíce a zatím žádná chyba, auto jezdí v pořádku nic neklepe, nehučí.
Je jasné, že ze začátku do auta každý něco musí dát :)
Takže ještě jednou děkuji za pomoc a můžu jen doporučit :)
S pozdravem Picmaus Ivan.

Dalibor Jícha

Skvělá služba na trhu s ojetými auty | 11.09.2014

Při hledání vhodné náhrady za ukradené auto jsem náhodou narazil na stránky pana Chlumeckého. Do týdne jsem měl auto, které mi vyhovuje, ve vzorném stavu, které mě nestálo ani korunu navíc. Název "bezstarostneauto" je naprosto výstižný a pravdivý.
Děkuji panu Chlumeckému za vstřícnost, korektnost a spolehlivost.
Jednoznačně doporučuji.
Uvádím svůj telefon, kdyby si někdo chtěl ověřit, že si to pan Chlumecký nepíše sám 721 062 993.

Spokojenost

M.Zítek | 26.05.2014

Hledal jsem vůz,který mi bude sloužit stejně,jako ten předchozí a zároven bude i ve slušné výbavě a pěkném stavu.Po zkušenostech s bazary a nepoctivými soukromníky jsem zvolil služby p.Chlumeckého a stal jsem se majitelem Škody Octavia,která mě nadchla jak vzhledem,tak i vlastnostmi.P.Chlumecký jedná max. rychle ,vždy je ochotný řešit jakýkoli problém a s čímkoli pomoci.

<< 2 | 3 | 4 | 5 | 6 >>

Přidat nový příspěvek