Ford Mondeo

Ford Mondeo 1.8, 92 kw, datum první registrace 27.12.2004, palivo benzín, manuální převodovka, jednoduchý atmosférický motor bez turba, koupeno v ČR, najeto 271.000 km - dožitelné km.

Výbava: digitální klimatizace, tempomat, vyhřívané čelní sklo, výhřev předních sedaček, všechna okna v el., zrcátka v el. se sklápěním, centrál na dálku, palubní PC, originální rádio na CD, multifunkční volant, ABS, 6 x airbag, servo, výškově stavitelný volant a sedačky. Z výbavy vše funkční kromě výhřevu sedačky u řidiče (většinou bývá způsobeno pouze poškozenou elektroinstalací, lze opravit). Vůz je nyní na letních pneu, zimní pneu na diskách k vozu ZDARMA.

Velké prostorné auto na svůj věk zachovalé, nekuřácký interiér. Dlouhodobá spotřeba 8.1 l/100 km, vůz je po STK, emisích a větším servisu za cca 16 tis. Kč -> výměna zapalovacích svíček, oleje včetně olejového filtru, vzduchového a kabinového filtru, zadních brzdových kotoučů a destiček, levého zadního náboje kola včetně ložiska a čidla ABS, části výfuku - pletenec, nové poklice. 

VIN: WF0WXXGBBW4T13431

Cena: 44.000,- Kč * (možnost vykoupení vašeho vozu protiúčtem)

* V ceně všech našich nabízených vozidel je zahrnut provedený servis, předprodejní prohlídka, lustrace a prověření vozidla, rozleštění karoserie, vyčištění interiéru a zastoupení na úřadech při přepisu vozu.